Looduskaitsekuu Kanuumatk Soodla jõel

29,00 39,00  km

Imeline Põhja-Kõrvemaa maastikukatise all olev loodus kutsub Sind metsikule Soodla jõele kanuumatkale!
Matka distants sobib nii koos lastega matkamiseks kui ka mõnusaks loodusvaatluseks koos kaaslasega. Vaatamata sellele, et jõgi on vaikse vooluga ja tundub ohutu, ootab ees siiski mõned takistused. Põnevust lisavad teele jäävad mitmete põiki olevate puude ületamine ja vana metsaveo silla alt läbi pugemine. Matka käigus on võimalik tutvuda kobraste, veelindude ja erineva taimestiku elustikuga. Hind sisaldab instruktsiooni ja matkaks vajalikku varustust (kanuu, mõla, päästevest). Kanuus kolmandal lisakohal istuv alaealine laps on tasuta.

Avatud matkad toimuvad 08.05 – 12.06 ajavahemikul pühapäeviti kl 13.00 algusega.  Gruppidele (al 8in) ka muudel kokkulepitud aegadel. Ostes toote palume märkida sobiva või soovitud kuupäeva “Märkused tellimuse kohta”

Matka hind sisaldab peale matka pikniku koos supi ja musta pässiku teega. Lisakohal istuvad lapsed on tasuta, lisandub 5€/laps varustuse eest.

Peale veematka on võimalik minna iseseisvalt või giidiga jalgsimatkale Paukjärve loodusrajale, kus asub ka vaatetorn ning raba.

39,00  km
29,00  km
*
Kategooriad: ,