Kanuu- või SUP-laua matk Soodla jõel

29,00 49,00  km

Imeline Põhja-Kõrvemaa maastikukaitse all olev loodus kutsub Sind metsikule Soodla jõele kanuutama või SUP-lauaga kulgema!
Matka distants sobib nii koos lastega matkamiseks kui ka mõnusaks loodusvaatluseks koos kaaslasega. Vaatamata sellele, et jõgi on vaikse vooluga ja tundub ohutu, ootab ees siiski mõned takistused. Põnevust lisavad teele jäävad mitmete põiki olevate puude ületamine ja vana metsaveo silla alt läbi pugemine. Matka käigus on võimalik tutvuda kobraste, veelindude ja erineva taimestiku elustikuga. Hind sisaldab instruktsiooni ja matkaks vajalikku varustust (kanuu või SUP-laud, mõla, päästevest). Kanuus kolmandal lisakohal istuv alaealine laps on tasuta.

Avatud matkad toimuvad varakevadel või hilissügisel pühapäeviti kl 13.00 algusega.  Gruppidele (al 8in) ka muudel kokkulepitud aegadel.

Matka hind sisaldab peale matka pikniku koos supi ja musta pässiku teega. Lisakohal istuvad lastele on matk tasuta, lisandub 5€/laps toitlustamise eest.

Peale veematka on võimalik minna iseseisvalt või giidiga jalgsimatkale Paukjärve loodusrajale, kus asub vaatetorn ning raba.

49,00  km
29,00  km
Kategooriad: ,