Kõnnikoosolek Kõrvemaal, Aegviidus, Nelijärvel või Jänedal

Kõnnikoosolek on uus viis pidada koosolekut ja tehes seda kõige tervislikumal moel – liikudes. Kõrvemaa piirkond on ideaalne erinevate pikkustega jalgsimatkadeks. Retkejuhi roll on siinkohal olla teejuht, valides õige matkatempo, distants ja marsruut, mis motiveerib seltskonda kõige enam loovusele ja avatud suhtlemisele. Öeldakse, et raskused ühendavad inimesi. Siinkohal võib olla raskus ka meeldiv, näiteks mõne põneva ja keerulisema rajalõigu läbimine, kus on oluline grupi koostöö. Või hoopiski liikumine mööda järsulist seljandikku?

Kõnnikoosoleku edukuse eelduseks on sportlikum tempo ja vähemalt 3. tunnine kestvus. Kogemuste põhjal hakkavad ägedad ja loovad mõtted esile tulema alates 2 tunnisest liikumisest ning kui on läbitud vähemalt 8 kilomeetrit.

Peale kõnnikoosolekut pakume kosutavat ja maitsvat matkatoitu lõkke ääres. Õhustik sobib hästi päeva kokkuvõtteks ja järelduste tegemiseks.

Hind kuni 5-le 275€, iga lisanduv osaleja 25€, milles sisaldub:

  • jalgsimatka planeerimine vastavalt kliendi soovidele,
  • retkejuhi teenuseid matkal,
  • toitlustamist (supp, koduleib ürdivõiga ja soe õunakompott) peale matka koos lõkke tegemisega.

Lisavõimalused:

Täpsema info kõnnikoosoleku alguspunkti ja muu olulise info saadame registreerinutele e-postile. Lisavarustuse,  lisasoovide ja osalejate arvust lähtuvalt võib teenuse hind muutuda. Küsimuste korral helista +372 5105441 või kirjuta matkapesa@visitkorvemaa.ee.

Kategooria: