Anija mõisas kostüümidraama ja päikeseloojangumatk!

650,00  km

Võrratu programm naistele nautimaks veidike mõisapreili staatust koos mõnusa õhtusöögiga itaaliapärases Anija mõisakohwikus InnAmorata ning lõpetades õhtu päikseloojangul matkates mööda Põhja-Kõrvemaa metsaradasid ja raba. Soovi korral ka suplus rabalaukas.

Programm sobib nii sõprusseltskondadele kui ka äriklientidele.

Soovituslik programmi algus al kl 18:00.

Näidisprogramm:

  • kl 18.00 Anija mõisa külastus ja kehastumine mõisapreilideks (kostüümid ja fotosessioon)
  • mõisakohvikus kerge õhtusöök või pikniku vormis matkal vaatetornis
  • 20.00 päikeseloojangu jalgsimatk metsas ja rabas, kes soovib supleb rabalaukas.

Alustame matka ca 1,5 tundi enne päikeseloojangut, liigume mööda metsaradu (valdavalt männimets) ja imetleme ooside vahel metsajärvekesi. Päikeseloojanguks liigume mööda laudteed rabamaastikul ning vaatleme loojangut raba keskel asuvast vaatetornist. Kui päike on loojunud (mai lõpus ca kl 22.15), lülitame sisse laternad ja matkame laternate valguses mööda otsemat teed tagasi parklasse.

Kuna tegemist on räätsarahu ja lindude pesitsemise ajaga kuni jaanipäevani, siis räätsamatka rabas sellel perioodil ei paku. Peale räätsarahu pakume päikeseloojangu matka ka räätsadega.
Matkatempo ja distants sõltub kliendist. Saame vastavalt vajadusele seda reguleerida.
Matkateemadeks on iga päeva lõpp on millegi algus; mets ja metsatoit, raba ja rabamaastik. Lisaks räägime ka piirkonna lugusid ja legende.
Riietus: palun riietuda ilmastikule vastavalt ning arvestada, et õhtuti päikese loojumisel muutub jahedaks. Jalga palume panna tugevama tallamustriga maastiku jalatsi.

Miinimum grupi suurus on 10 osalejat.

Kategooria: