“Põdrakanepi festival” korilusretked, metsatoit ja folkloorkontsert!

Taaskord toimub Põdrakanepi festival 20. mail kl 12.00 – 17.00 ajavahemikul. Seekord matkapealinnas Aegviidus, RMK Aegviidu Külastuskeskuse õuealal.  

Päev pühendatud väekale taimele nagu põdrakanep ning ka üldisemalt metsatoidule. Kutsume kõiki huvilisi osa saama põnevast päevast:

 1. korilusretked “metsast patta ja pannile”  algavad igal täistunnil ning kestavad kuni1,5h tundi. 
 2. erinevad metsatoidu töötoad algavad igal pooltunnil ajavahemikul kl 13.00 – 16.00. 
  • “Söesauna talu Ivan Chai”
  • “Ajaleidja loomemaja taimsed naadipannkoogid”
  • “Metsarestorani toidud põdrakanepist ja harilikust tõlkjast”
  • “Udmurtide traditsioonilised toitud”
  • “Natural Chaga musta pässsiku töötuba” 

Päeva lõpetame kl 16.00 algava autentse Udmurtide folkloorkontserdiga. Terve päeva jooksul saab tutvuda RMK Aegviidu Külastuskeskuse majas olevate näituste ja tegevustega. 

Retkel ja töötoas osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine, et saame kõikide huvilistega arvestada ja tegevusi planeerida. Kõikidele registreerunutele  saadetakse 18.05 korilusretkede ja töötubade täpne ajakava. 

Retkel ja töötoas osalemine 15€/täiskasvanud. Soovi korral ja vastavalt huviliste arvule, võib osaleda ka mitmes töötoas. Registreerida saab kuni  17.05 kl 20.00ni siin – https://forms.gle/yTSqLcHLNdsyN1zz8

Põdrakanepi päeva aitab korraldada Ida-Harju koostöökoda, RMK Aegviidu Külastuskeskus,  Nõmbra Metsarestoran ja  VisitKorvemaa.

Tegemist on kogukonnaturismi sündmusega ning korraldusse on kaasatud RMK Aegviidu Külastuskeskus külastuskeskuse teabejuht Tiina Paltser,  Söesauna Turismitalu ning Ivan Chai valmistaja Olga, Udmurdi maaema Antonina Zhuravleva, Ajaleidja Loomemaja Aegviidus, Pillapalu Forest Retreat,  VisitKorvemaa koordinaator Marilin Pehka, Põhja-Eesti Toit koordinaatorid Sille Noor ning Metsarestorani kokad Indrek Leht Ja Ellery Powell 

Küsimuste korral helista tel 5105441, info@visitkorvemaa.ee

🤞 Ole kursis!

Ainult uudised tagades Teie privaatsuse!